در آخرین روز کاری هفته شاخص کل بورس تهران با 2،181 واحد افزایش معادل 0.15 درصد، به 1میلیون 410 هزار و 777 رسید. ارزش کل معاملات خرد برابر 40 هزار میلیارد ریال بود تا درنهایت ارزش کل بازار بورس و فرابورس، به 67.679  میلیارد ریال رسید  در بازارچهارشنبه   شاهد ورود 109 میلیارد تومان نقدینگی حقیقی به نمادهایی با ارزش بازار کمتر از 40 هزار میلیارد تومان و  خروج  97 میلیارد تومان   از نمادهای با ارزش بازار بیش از 40 هزار میلیارد تومان بودیم همچنین سرانه خرید هر کد حقیقی در بازار، در حدود 17.1 میلیون تومان و سرانه فروش در حدود 11.4 میلیون تومان بود.

از اخبار مهم هفته خبرهای  دلار و بودجه بود  بنظر دولت چاره ای جز لحاظ کردن نرخ ۲۳ یا ۲۴ برای فروش نفت و تسعیر در بودجه ندارد این موضوع طی هفته‌های آتی احتمالاً علنی و رسمی شده و نرخ نیما نیز احتمالاً آرام‌آرام صعودی خواهد شد شفافیت ارزی دولت و روشن  شدن سیاست های ارزی می تواند کمک بزرگی برای بازار باشد به نظر می رسد که بازار این قابلیت را دارد که از این موضوع  اتفاق مثبت بسازد.

 انس جهانی طلا نیز روز چهارشنبه نزدیک به 1850 دلار در هر اونس معامله شد، زیرا فروش خرده فروشی ایالات متحده قوی تر از حد انتظار بود و احتمالها را برای تشدید سیاست های قبلی افزایش داد. طلا در دو هفته گذشته در بحبوحه نگرانی سرمایه گذاران از افزایش تورم افزایش یافته است در همین حال، آخرین داده های اقتصادی گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه تورم همچنان ادامه دارد را تأیید کرد و انتظارات فدرال رزرو برای ارائه دستورالعمل‌های خود در مورد افزایش نرخ بهره را تقویت کرد.

جدول تغییرات هفتگی