×

محصول مورد نظر شما به سبد خرید اضافه گردید.

بیش از 627 دانشجو

در دوره های آکادمی و کلوپ

بیش از ۱369 ساعت

فیلم های مجازی و حضوری

11 دوره

آکادمی سرمایه گذاران موفق

پرفروش ترین ها

بسته تکنیکال advancedget
پس از سال ها تجربه در حوزه آموزش و ترید در بازار سرمایه پکیجی را برای شما تهیه کرده ایم که به وسیله آن میتوانید مقدمات تحلیل تکنیکال از ابتدایی ترین تا پیشرفته ترین سطح آن و همچنین کاربرد امواج الیوت در نرم افزار ادونس گت را فرا بگیرید.
دوره جامع کسب درآمد از ارزهای دیجیتال
ارز دیجیتال یا Cryptocurrency یک فرم از پول الکترونیکی است. بیشتر ارزهای دیجیتال به منظور امنیت بیشتر، حذف واسطه ها و ناشناس بودن طراحی شده اند. ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که از رمزنگاری برای انتقال در اینترنت استفاده می کنند، رمزنگاری های ارزهای دیجیتال غیرقابل هک و پیگیری هستند. اولین ارز دیجیتال بیت کوین است که در سال ۲۰۰۹ ایجاد شد و اکنون پادشاه دنیای ارزهای دیجیتال است و افرادی زیادی هم اکنون به دنبال آموزش بیت کوین هستند. در چند سال گذشته ارزهای دیجیتال زیادی معرفی و عرضه شده اند. در حال حاضر حدود ۹۰۰ ارز دیجیتال در بازارهای جهانی تجارت می شود.
بسته جامع محصولات آموزشی دید 360 درجه
بورس، مسکن، ارز و طلا، اقتصاد کلان
بسته جامع محصولات آموزشی
بسته آموزشی جامع محصولات آساسرمایه به نحوی طراحی شده است که همه علاقه مندان به سرمایه گذاری در هر سطحی از آشنایی با بورس می توانند با استفاده از آن، ضمن کسب مهارت های تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، چنگال اندروز، معاملات هارمونیک، اقتصاد کلان،مدیریت سرمایه، طلا و ارز و بازار ارزهای دیجیتالی در یک تور جامع آموزشی، از تجربیات و دستاوردهای علمی و فنی اساتید نیز در این خصوص استفاده نمایند این دوره، صفر تا صد آموزش های لازم برای فعالیت در بازار را شامل می شود و به گونه ای است که افراد بتوانند با استفاده از آن به سادگی تحلیل های صحیح از سهام بورسی داشته باشند و میزان بازده خود را بطور قابل توجهی افرایش دهند و با کاهش ریسک خود بتوانند سرمایه گذاری موفقی در بازار داشته باشند.

آموزش ها

اساتید

دکتر سید شهاب موسوی

مهندس سهیل کلاهچی فر

مهندس مهدی سوری

کیارش فاضل

یاشار راشدی

حسین زمانی

دکتر علی سرزعیم

قاسم کریمی

علی عباباف ها

دکتر محمد مهدی کهربی

مهندس وحید درزی

سعید روندی

مازیار فتحی

مهندس امیر حسین بنی صدر

رضا اسماعیل نسب