به سرمایه خود جهشی بزرگ بدهید و رشد واقعی خود را آغاز کنید!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

باقی مانده تا شروع دوره

آکادمی سرمایه گذاران موفق دقیقا چیست؟

آکادمی به نحوی طراحی شده است که همه علاقه مندان به حوزه معامله گری و سرمایه گذاری در هر سطحی از آشنایی می توانند با شرکت در آن، ضمن کسب مهارت های تحلیل تکنیکال، بنیادی، اقتصاد کلان و روانشناسی بازار در یک تور جامع آموزشی، از تجربیات و دستاوردهای علمی و فنی اساتید نیز در این خصوص استفاده نمایند. این دوره، صفر تا صد آموزش های لازم برای فعالیت در بازارهای مالی را شامل می‌شود و به گونه ای است که افراد بتوانند با شرکت در این دوره به سادگی تحلیل های صحیح از سهام بورسی و موقعیت‌های مناسب معاملاتی داشته باشند و میزان بازده خود را بطور قابل توجهی افزایش دهند و همین طور با کاهش ریسک خود سرمایه گذاری موفقی در بازارهای مالی داشته باشند.

دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق

پس از جلسات متعدد با اساتید اهل فن، و برگزاری نشست های مکرر با کارشناسان آموزشی و همین طور تجربیات از دوره های پیشین آکادمی سرمایه گذاران موفق و مصاحبه با دانشپذیران دوره های قبل بر آن شدیم که سیزدهمین دوره جامع آکادمی سرمایه گذاران موفق را به صورت یک دوره آموزشی، اجرایی و کاربردی در حوزه های معامله گری و سرمایه گذاری در بازارهای مالی مختلف مطابق با شرایط اقتصادی کنونی برگزار نماییم. این دوره شش ماهه در دو بخش کلی آموزش، مشاوره و پشتیبانی دسته بندی شده است؛ بخش آموزشی در سه ترم حدودا 6 ماهه تنظیم شده و سرفصل های آن در جدول پایین تقدیم حضورتان شده است؛ بخش مشاوره و پشتیبانی نیز در حین دوره آموزشی برگزار می شود که  مباحث پشتیبانی آموزشی، رفع اشکال، جلسات آزاد گفتگو و … را در زمینه های معامله گری و سرمایه گذاری به همراه دارد؛ پشتیبانان مجموعه آساسرمایه در حوزه های معامله گری و سرمایه گذاری متخصص بوده و در این زمینه ها فعال اند.

آموزش

هفته‌ای دو جلسه کلاس آموزشی هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می‌شود

تمرین

ارتباط مداوم و روزانه با پشتیبانان دوره جهت رفع اشکال و حل تمرین

پشتیبانی

برگزاری جلسات پشتیبانی؛  بررسی فعالیت دانشپذیران و ارائه برنامه و تمرین

سرفصل‌های آموزشی این دوره

1
 • مبانی بازار سرمایه و کسب و کار
 • آشنایی با حوزه های سرمایه گذاری
 • اقتصاد کلان با رویکرد سرمایه گذاری
 • تابلوخوانی و فیلترنویسی
 • تحلیل تکنیکال کلاسیک
 • اختیار معامله
 • امواج الیوت در نرم افزار Advanced Get

2
 • تحلیل تکنیکال پیشرفته
 • سرمایه گذاری در بازار Crypto Currency
 • تفکر استراتژیک به بازار و طراحی استراتژی
 • استراتژی های معاملاتی
 • تحلیل بنیادی مقدماتی و پیشرفته
 • سرمایه گذاری در بازار طلا و ارز
3
 • آشنایی با حوزه های سرمایه گذاری در بخش انرژی
 • آشنایی با بازار آتی
 • آشنایی با بازار مسکن
 • خطاهای شناختی در معامله گری
 • مدیریت سرمایه
 • کارگاه بررسی بازار 

سیزدهمین دوازدهمین یازدهمین دهمین نهمین هشتمین هفتمین ششمین پنجمین چهارمین سومین دومین اولین دومین سومین چهارمین پنجمین ششمین هفتمین هشتمین نهمین دهمین یازدهمین دوازدهمین سیزدهمین دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق

ثبت نام سیزدهمین دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق آغاز شد ثبت نام سیزدهمین دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق آغاز شد

اساتید دوره

ستارگان 1400

دکتر شهاب موسوی

ss

مهندس سهیل کلاهچی

WhatsApp-Image-2020-03-01-at-10.37.28-PM

مهندس علی عباباف

kiarash fazel

مهندس کیارش فاضل

134

مهندس قاسم کریمی

Ali Mahmodian

مهندس علی محمودیان

mohammad bonyadi

مهندس محمد بنیادی

آکادمی سرمایه گذاران موفق هنوز تمام نشده است

دانشپذیران قبلی دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق

0
دوره
0
نفر دانشپذیر
0
ساعت آموزش

در این دوره چه می‌آموزیم

تحلیل تکنیکال

فرض کنید که می‌خواهیم وضعیت ترافیکی خیابانی را بسنجیم (با فرض این‌که نمی‌خواهیم از نرم‌افزارهای موبایل استفاده کنیم)، یکی از راه‌های مورد استفاده، بررسی وضعیت ترافیکی آن خیابان با شرایط مشابه در گذشته است. مثلاً امروز دوشنبه است و با آگاهی از ترافیک دوشنبه هفته قبل در این خیابان، حدس می‌زنیم که امروز هم همین شرایط تکرار شود.

تحلیل تکنیکال هم دقیقاً همین کار را انجام می‌دهد. این نوع تحلیل که در بازارهای مالی بسیار کاربرد دارد، رفتار قیمت را در گذشته بررسی می‌کند و با استفاده از این بررسی، آینده بازار را تشخیص می‌دهد.

در تحلیل تکنیکال ابزارها و روش‌های مختلفی وجود دارد که از آن‌ها استفاده می‌کنیم؛ ابزارهایی مثل خطوط روند، محدوده‌های حمایت و مقاومت، سطوح فیبوناچی، اندیکاتورها و… همین‌طور روش‌هایی مانند کلاسیک، الیوت، هارمونیک، ایچیموکو، پرایس اکشن و…

از فروض اولیه تحلیل تکنیکال این است که رفتار بازار در گذشته، در آینده هم تکرار خواهد شد. مثلاً اگر قیمت یک محصول مالی شروع به بالا رفتن می‌کند و به سطح صد تومان می‌رسد و از آن قیمت شروع به ریزش می‌کند، انتظار داریم که بارهای بعدی هم در این سطح قیمتی واکنش را ببینیم.

اگر بخواهیم تعریف تحلیل تکنیکال را به صورت دقیق‌تر داشته باشیم، باید بگوییم که به نوعی از تحلیل که بررسی داده‌های گذشته به صورت آماری می‌پردازد و با آنالیز رفتار آن‌ها و در آینده قیمت را احتمال می‌دهد، تحلیل تکنیکال می‌گوییم. اما داده‌های ما در تحلیل تکنیکال چیست؟

سه نوع داده در تحلیل تکنیکال وجود دارد: قیمت، زمان و حجم. درواقع ما قیمت را در زمان‌های مختلف و با مقداری که در آن زمان‌ها و قیمت‌ها معامله شده سروکار داریم و کلیه بررسی‌های ما برروی همین داده‌هاست و این داده‌ها برروی نمودار (چارت) نمایش داده می‌شود؛ از همین رو به تحلیل‌گران تکنیکال، چارتیست هم می‌گویند. باید شگفت‌انگیز باشد که با همین داده‌ها چه پیش‌بینی‌هایی از بازارهای داخلی و بین‌المللی می‌توانیم داشته باشیم.

بیشتر بخوان

تحلیل بنیادی

برای سرمایه‌گذاری در هر حوزه‌ای نیاز داریم که بررسی ریشه‌ای در آن حوزه داشته باشیم. در بازار ارز نیاز داریم که اقتصاد کشوری که آن ارز متعلق به آن است را از دید کلان بررسی کنیم، در طلا می‌بایست اقتصاد جهانی را بررسی کنیم و برای بازار سهام هم باید صورت‌های مالی شرکت مورد نظر را با نگاه حسابداری تجزیه و تحلیل کنیم. به این نوع از تحلیل، بنیادی یا فاندامنتال می‌گوییم.

تحلیل بنیادی به ما کمک می‌کند که ارزندگی هر دارایی مالی را بسنجیم. می‌توانیم محاسبه کنیم که یک شرکت بورسی چه ارزش ذاتی‌ای دارد و اگر پایین‌تر از آن ارزش در بازار معامله می‌شود، پس برای سرمایه‌گذاری مناسب است. چون در آینده به ارزش ذاتی خود خواهد رسید و ما را هم به سود می‌رساند.

از همین روش می‌توان فهمید کدام محصول مالی حباب دارد. یعنی بسیار گران‌تر از قیمتی که باید باشد معامله می‌شود و باید سقوط کند. این نوع تحلیل را معمولا بر اساس دید اقتصادی و حسابداری انجام می‌دهند و با محاسبات ریاضی همراه هست. ولی بسیار شیرین و جذاب است و این حس که با استفاده از بررسی‌هایمان به سود خوبی می‌رسیم، بسیار خوشحال‌کننده است.

تمامی صورت‌های مالی شرکت‌های بورسی در سامانه کدال منتشر می‌شود و ما باید این‌ها را به خوبی بررسی کنیم تا ارزندگی هر شرکت بورسی را دریابیم. خیلی از افراد بسیار موفق و ثروتمند در سطح جهانی مانند وارن بافت، از همین روش تحلیلی برای معاملاتشان در بازار سهام استفاده می‌کنند.

بیشتر بخوان
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

باقی مانده تا شروع دوره