آکادمی سرمایه گذاران موفق دقیقا چیست؟
شما که در حال مطالعه متن هستید، احتمالا به سرمایه گذاری علاقه مندید یا در حال فعالیت در بازارهای سرمایه می باشید. شروع آکادمی سرمایه گذاران موفق به سال 1394 بر می گردد، سال هایی که دکتر موسوی(طراح این دوره)، تصمیم گرفت دغدغه ای که خودش داشت، را برای دیگر مخاطبان بازارهای مالی نیز برطرف کند؛ همان چیزهایی که بارها در کلاس های آساسرمایه بیان شده است. اگر هنوز چیزی از موتور پولسازی و گاوصندوق نمی دانید، پیشنهاد می کنیم در پایین صفحه حتما جلسات رایگان آن را مشاهده کنید. شما زمانی که در یک بازار فعالیت می کنید، با رشد آن بازار سود می کنید و با ریزش بازار ضرر. اما راهکار چیست؟ جواب ساده ست؛ شما باید در چند بازار فعالیت کنید و سودهایی که از یک بازار به دست می آورید را از آن بازار خارج و در بازار دیگری سرمایه گذاری کنید. اما انجام این کار به سادگی گفتنش نیست. نمی توان گفت با این روش به هیچ وجه ضرر نخواهید کرد اما مدعی هستیم که در ریزش بازار بورس که افراد زیادی از اصل سرمایه شان هم در ضرر بودند، دانشپذیران ما با سود از این بازار خارج شدند.
چرا آکادمی سرمایه گذاران موفق برای شما مناسب است؟
آکادمی سرمایه گذاران موفق به نحوی طراحی شده که اگر شما علاقه مند به سرمایه گذاری هستید و تا کنون برای سرمایه گذاری در بازارهای مالی اقدامی نکرده اید، می توانید با شرکت در این دوره پایه های علمی خود را در تمامی بازار های مالی محکم و استوار سازید و هر طبقه از ساختمان سرمایه گذاری تان را درست و اصولی بسازید. حتی اگر در یکی از بازارهای مالی درحال فعالیت هستید و علاقه مندید که فضای فعالیت خود را گسترش دهید، در این دوره در مرحله اول با همه بازارهای قانونی آشنا می شوید و سرمایه گذاری در همان بازار را در کنار پشتیبانان در جلسات کارگاهی دوره فرا می گیرد. به صورت کلی اگر به سرمایه گذاری به صورت جدی فکر می کنید و برای آن برنامه دارید، آکادمی مناسب شماست. ولی اگر به دنبال فعالیت در یک بازار هستید پیشنهاد میکنیم قبل از آن حتما با کارشناسان ما صحبت کنید.
قبل
بعدی

می خواهم ثبت نام کنم!

برای ثبت نام در دوره روی دکمه کلیک کنید و درخواست مشاوره ثبت کنید

سرفصل های دوره

 • مبانی بازار سرمایه و کسب و کار
 • آشنایی با حوزه های سرمایه گذاری
 • اقتصاد کلان با رویکرد سرمایه گذاری
 • تحلیل تکنیکال کلاسیک
 • امواج الیوت در نرم افزار Advanced Get
 • تحلیل تکنیکال پیشرفته (پرایس اکشن و…)
 • تحلیل بنیادی مقدماتی و پیشرفته
 • سرمایه گذاری در بازار طلا و ارز
 • سرمایه گذاری در استارتاپ ها
 • سرمایه گذاری در صنعت و معدن
 • آشنایی با حوزه های سرمایه گذاری در بخش انرژی
 • آشنایی با بازار مسکن
 • آشنایی با بازارهای جهانی
 • تفکر استراتژیک به بازار و طراحی استراتژی
 • استراتژی های معاملاتی
 • مدیریت سرمایه

تمرین

ارتباط مداوم و روزانه با پشتیبانان دوره جهت رفع اشکال و حل تمرین

پشتیبانی

برگزاری جلسات پشتیبانی؛  بررسی فعالیت دانشپذیران و ارائه برنامه و تمرین

آموزش

هفته‌ای یک جلسه کلاس آموزشی به صورت حضوری برگزار می‌شود

رفع اشکال

برگزاری جلسات پشتیبانی؛  بررسی فعالیت دانشپذیران و ارائه برنامه و تمرین

استاد دوره

ستارگان 1400

دکتر شهاب موسوی

هنوز سوال دارید؟

به صورت رایگان می توانید یک جلسه با کارشناسان ما، هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی داشته باشید؛ برای ارتباط با کارشناسان ما روی دکمه زیر کلیک نمایید و اطلاعات خود را وارد کنید، سپس منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

0
دوره
0
نفر دانشپذیر
0
ساعت آموزش

دانشپذیران قبلی دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق

سوالات متداول

معرفی مجموعه آساسرمایه
مجموعه آساسرمایه از سال 1394 فعالیت خود را زمینه آموزش حوزه بازارهای مالی و سرمایه گذاری آغاز نموده است.
با توجه به ماهیت بازارهای مالی، لزوم داشتن مهارت و دانش تخصص جهت فعالیت موثر و سودآور در این بازارها، کاملا احساس می شود. لذا مجموعه آساسرمایه بر این شد تا با ایجاد بستری حرفه ای-تخصص در زمینه آموزش، خدمات نوین و متنوع خود را به علاقه مندان و فعالان بازارهای مالی و سرمایه گذاری ارائه نماید.
مجموعه آساسرمایه خدمات خود را از سطح مقدماتی تا پیشرفته مباحث تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در قالب دوره های کوتاه مدت و بلند مدت، مباحث روانشناسی و شناخت فاکتورهای اساسی و تاثیرگذار جهت سرمایه گذاری در بازارهای مختلف مالی مانند بازار سرمایه، بازار ارز و طلا، بازار مسکن، بازار آتی و آپشن، بازار ارزهای دیجیتال و بازار جهانی تدوین، طراحی و اجرا می نماید.
خدمات مجموعه از طریق پلتفرم های اجرایی مختلفی مانند دوره های آموزشی حضوری و آنلاین، وبینارها، همایش ها، کارگاه های آموزشی یک روز و همچنین بسته های آموزشی به مخاطبان حقیقی و حقوقی ارائه میگردد.

برای ثبت نام در این دوره فقط کافیست بر روی کلید درخواست مشاوره کلیک کنید و مشخصاتتان را ثبت کنید.

به سرعت کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و مراحل ثبت نام شما را انجام می دهند.

لازم به ذکر است که دوره آکادمی فقط به صورت حضوری برگزار می شود.

اگر شما امکان حضور در جلسات را ندارید، میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

هر دوره یک پشتیبانی اختصاصی خودش را دارد. جدا از اینکه به صورت مستقیم با پشتیبان خود در ارتباط هستید، جلساتی مجزا از جلسات دوره برگزار می شود که جلسات رفع اشکال نام دارد. در این جلسات پشتیبان دوره در کلاس حضور دارد که شما می توانید سوالاتتان را مطرح کنید.

دوره های آکادمی معمولا بیش از 30 جلسه برگزار می شود و هر جلسه حدود 4 ساعت در خدمتتان هستیم

فایل ویدئویی هر جلسه تا 48 ساعت بعد از برگزاری کلاس بر روی پنل کاربری روی همین سایت قرار میگیرد و می تواند از آن استفاده کنید.

اطلاعات بیشتری برای تصمیم‌گیری نیاز دارید؟

برای ثبت نام در دوره روی دکمه کلیک کنید و درخواست مشاوره ثبت کنید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

باقی مانده تا شروع دوره

لطفا مشخصاتتان را وارد کنید، به زودی کارشناسان ما با شما تماس می گیرند