عضو شورای عالی بورس:

سهامداران منتظر رشد شاخص بورس با حضور وزیر اقتصاد باشند/ پیش بینی رای بالا

 

نماینده مجلس با پیش بینی رای بالای نمایندگان به وزیر پیشنهادی اقتصاد، گفت: انتظار می رود با حضور خاندوزی در وزارت اقتصاد، رشد مطلوب و منطقی شاخص بورس شروع می شود.
محسن علیزاده با پیش بینی رای بالای نمایندگان مجلس برای حضور احسان خاندوزی در وزارت اقتصاد به برنامه ها و  توانایی های وی برای رفع مشکلات اقتصاد اشاره کرد و گفت : خاندوزی اطلاعات زیادی از اقتصاد کلان دارد و طرح های بسیار مثبتی مطرح کرده و پایه گذار مالیات بر عایدی سرمایه و خانه های خالی است و طرح های دیگری نیز دارد .

وی ادامه داد: به طور حتم با اجرای دیگر برنامه و طرح های وی،  وضعیت اقتصادی بهبود خواهد یافت و زمینه ساماندهی به حوزه های مختلف اقتصادی فراهم خواهد شد. علاوه بر این وزیر پیشنهادی وزارت اقتصاد، تحقیقات عمیقی درباره حوزه وزارت اقتصاد و سازمان بورس انجام داده و رویکردهای مثبتی نسبت به بورس دارد و می تواند کمک شایانی کند.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس افزود: بنابراین انتظار می رود با حضور خاندوزی در وزارت اقتصاد ، رشد مطلوب و منطقی شاخص بورس شروع شود. فعالان بازارسرمایه نیز به حضور وی در وزارت اقتصاد تمایل نشان داده اند که نشان‌دهنده آغاز ایجاد اعتماد است. چرا که برنامه های وزیر پیشنهادی اقتصاد نسبت به بازار سرمایه و نگاه کلی وی به تامین مالی می تواند کمک کننده تعیین مسیر معاملات بازار باشد.

به گفته علیزاده با شروع به کار وی در وزارت اقتصاد می توان شاهد عملکرد مثبت در اقتصاد و معاملات بازارسرمایه بود.

منبع: ایرنا