شرایط عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام توسعه سامانه های نرم افزاری نگین به روش ترکیبی و طی دو مرحله مشخص شد تا این شرکت ۲۰۴ میلیارد تومانی چهارشنبه جاری، عنوان دار سیزدهمین شرکت جدید سال شود.

در سومین هفته ششمین ماه از سال جاری و در حالی امروز عرضه اولیه ۵ سهام شرکت ریل پرداز نوآفرین به صندوق‌ های سرمایه‌گذاری قابل معامله و صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک ثبت شده نزد سازمان بورس انجام می شود که چهارشنبه هفته جاری، سیزدهمین سهم جدید هم به روش ترکیبی و طی دو مرحله وارد بازار می شود.

به این ترتیب، در مرحله اول ۵ درصد از سهام توسعه سامانه های نرم افزاری نگین شامل ۱۰۲ میلیون سهم با قیمت مبنای ۶۹۳۷ ریالی و کف و سقف ۶۲۴۴ تا ۷۶۳۰ ریالی هر سهم و سهمیه ۲۰ میلیون سهمی به سرمایه‌گذاران واجد شرایط در بازار اول معاملات فرابورس عرضه اولیه می شود که به نقدینگی ۱۵.۲ میلیارد تومانی نیاز است.

ارسال سفارش صرفاً از طریق ایستگاه‌های معاملاتی (نامک) امکان پذیر خواهد بود و ۵۰ درصد از سهام خریداری شده در روز عرضه اولیه تا ۹۰ روز پس از تاریخ عرضه اولیه امکان عرضه نخواهد داشت.

همچنین در مرحله دوم، ۵ درصد دیگر از سهام توسن به قیمت کشف شده در مرحله اول و همان روز با سهمیه ۲۰۴ سهمی به اشخاص حقیقی و حقوقی واگذار می شود. خریداران سهام در عرضه اولیه این نماد به تعداد تخصیص داده شده در آن روز دارای اختیار فروش تبعی خواهند بود.

متعهد عرضه، شرکت سرمایه گذاران فن‌آوری تک وستا، مشاور عرضه شرکت کارگزاری بانک ملی و متعهد خرید شرکت گروه خدمات بازار سرمایه کاریزما به میزان حداکثر ۱۲۲ میلیون و ۴۰۰ هزار سهم است.