0

درباره ما

شرکت “آسا سرمایه ماندگار ایرانیان”، تحت عنوان مجموعه “آسا سرمایه” از سال 94 فعالیت خود را به شکل گسترده در زمینه آموزش و انجام فعالیت های پژوهشی در حوزه سرمایه گذاری و بازارهای مالی آغاز نمود. این مجموعه از ابتدا با حضور و همراهی گروهی از متخصصان و افراد با تجربه در زمینه علوم مالی و سرمایه گذاری شروع به فعالیت کرد و طیف وسیع خدمات خود را در اختیار افراد، شرکت ها و سازمان های علاقه مند و فعال در حوزه سرمایه گذاری قرار می دهد.

ماموریت شرکت:

ما ماموریت خود را در مجموعه “آسا سرمایه” توانمند سازی افراد، مدیران و سازمان های ایرانی در راستای انجام سرمایه گذاری هدفمند و سود آور در بازارهای مالی کشور عزیزمان می دانیم و حداکثر توان خود را به کار می بندیم تا تمامی نیازهای فعالان گرامی در بازارهای مالی را به نحوی مطلوب برطرف نماییم.

بیانیه شرکت :

مجموعه آسا سرمایه، مجموعه ای است که هدف از تشکیل آن پاسخ به نیازهای فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران در عرصه های مختلف بازارهای مالی است .با توجه به گستردگی حوزه های مورد بحث تمرکز فعالیت های شرکت و خدمات ارائه شده صرفا در بازارهای مالی می باشد. با عنایت به محدودیتهای زمانی و مکانی برای فعالان حوزه بازارهای مالی بخشی ازخدمات ارائه شده به صورت غیر حضوری و از طریق فیلم های آموزشی, جزوات آموزشی و فایل های صوتی در اختیار متقاضیان قرار میگیرد.

مشتریان مجموعه را گروهی از سرمایه گذاران تشکیل میدهند که بدنبال بهبود بازدهی در سرمایه گذاری خود در بازارهای مالی از طریق کسب مهارت تحلیلی, اقتصادی و معاملاتی هستند. علاوه بر آن ما به افرادی که مشتاق به قدم گذاشتن در راه سرمایه گذاری هستند نیز خدمات ارائه میدهیم و به آنها کمک میکنیم سرمایه گذاری بهتری داشته باشند .

با توجه به خلا ارائه خدمات آموزشی و مشاوره آنلاین و تحت وب در حوزه سرمایه گذاری این مجموعه بخشی از توان خود را در این عرصه سرمایه گذاری کرده است, از این رو این مجموعه به همه فارسی زبانان علاقه مند به سرمایه گذاری در اقصی نقاط دنیا خدمت رسانی انجام میدهد.

میانگین سنی جوان کارکنان و تخصص ایشان و تعهدی که در قبال ارائه خدمات مطلوب به مشتریان دارند بیش از هر ویژگی دیگری این سازمان را از دیگر رقبا و فعالان حوزه مالی متمایز میکند. این سازمان خود را ملزم می داند با بررسی دقیق فضا و شرایط اقتصادی شرکت و همچنین جهان , خدمات و برنامه های استراتژیک خود را به نحوی تنظیم نماید که ثمره آن بهترین مواجه ممکن مشتریان با شرایط و اتفاقات خاص سیاسی و اقتصادی روز باشد.

این مجموعه بخشی از برنامه استراتژیک خود را برمبنای اعتلای مهارتهای فنی و اجتماعی کارکنان خود که همانا گوهران ارزشمند این مجموعه هستند، می داند.

ضمن تقدیم احترام

تیم آسا سرمایه