مهلت باقی مانده تا پایان جشنواره


تخفیف استثنایی

کارگاه جامع آموزشی
محصولات آساسرمایه

اگر تاکنون هیچ دوره آموزشی نگذرانده اید و می خواهید آموزش خود را برای کسب سودهای معاملاتی بیشتر آغاز کنید بهترین پیشنهاد ما به همین مجموعه آموزشی می باشد. شما می توانید با استفاده از این محصول آموزشی به صورت کامل از صفر تا صد مباحث تحلیل تکینکال و فاندامنتال را در این مجموعه آموزشی به صورت کامل آموزش ببینید.

اطلاعات بیشتر و خرید
تخفیف استثنایی

کارگاه جامع آموزش تحلیل تکنیکال

این بسته به نحوی طراحی شده است که همه ی علاقه مندان به سرمایه گذاری در هر سطحی از آشنایی با بورس می توانند با استفاده از آن، ضمن کسب مهارت های تحلیل تکنیکال کلاسیک ، زبان نمودار، امواج الیوت و نرم افزار Advance GET ،چنگال اندروز، معاملات هارمونیک و نرم افزارهای مرتبط در یک تور جامع آموزشی، از تجربیات و دستاوردهای علمی و فنی اساتید نیز در این خصوص استفاده نمایند.

اطلاعات بیشتر و خرید
تخفیف استثنایی

کارگاه جامع آموزشی تحلیل تکنوفاند

این بسته آموزشی که سطح ضروری تحلیل می باشد برای تمامی افرادی مناسب می باشد که: در بورس و سایر بازارهای مالی فعالیت می‌کنند ولی آشنایی لازم را با تحلیل تکنیکال و فاندامنتال را ندارند و علاقه‌مند به بهبود سودآوری در معاملات خود هستند. افرادی که قبلاً آموزش‌هایی را در این خصوص دیده‌اند، اما به دلایل مختلف قادر به استفاده بهینه از آن نیستند. کلیه معامله‌گرانی که در پی یافتن بهترین نقاط ورود و خروج از سهام و محصولات مالی هستند. دانشجویان رشته‌های مدیریت مالی، اقتصاد، حسابداری و سایر رشته‌های وابسته که به دنبال کاربردی‌تر کردن دانش خود هستند. کلیه افراد فعال در بازار سرمایه (افراد شاغل در کارگزاری‌ها، مؤسسات مالی و شرکت‌های سرمایه‌گذاری که به دنبال ارتقا رتبه و افزایش توان تحلیلی خود هستند.

اطلاعات بیشتر و خرید

We Believe that
Interior beauty Lasts Long

inappropriate behavior is often laughed off as “boys will be boys,” women face higher conduct standards especially in the workplace. That’s why it’s crucial that as women.

Learn More

مجموعه دوره ویژه سرمایه گذاران

کافه سرمایه در شش ماهه دوم سال 97 افتخار این را داشته که مجموعه ای از دوره ها را ویژه سرمایه گذاران در حوزه های مسکن، طلا و سکه، بورس و کسب و کار برگزار کند؛ که شامل جدیدترین مطالب آموزشی است. ضمنا توضیحات هر دوره را به صورت میتوانید در صفحه آن دوره مطالعه بفرمایید.اطلاعات بیشتر و خرید