معاملات روز کاری گذشته بازار سهام با عرضه در بزرگان بازار شروع شد  اما در ادامه معاملات با غلبه خریداران بر فروشندگان به محدوده مثبت پیش رفت. بر این اساس شاخص کل بورس با رشد 0.12 درصدی روی سطح یک میلیون و 305 هزار واحد ایستاد. با پایان معاملات هفته شاخص کل بورس برای چهارمین هفته متوالی سبز ماند و رشد 1.75 درصدی را ثبت کرد.
اخباری درمورد  رفع برخی تحریم‌ها توسط آمریکا برای تسهیل در آزادسازی پول بلوکه شده ایران در دو کشور کره و ژاپن و اخبار منتشر شده که همین موضوع  منجر به افت یک درصدی بهای دلار نسبت به روز گذشته شد. این امر مانع از رشد قیمتی سهام دلاری شد اگر چه در این بین نمادهای دو گروه خودرو و بانک تا حدودی به این اخبار واکنش مثبت نشان دادند.
 در بازار طلا اونس جهانی طلا در این هفته رو به افزایش گذاشته بود و در حالی که ابتدای هفته ۱۸۰۸ دلار بود تا پایان هفته تا ۱۸۳۲ دلار پیش رفت و افزایش ۲۴ دلاری را تجربه کرد. برخلاف افزایش قیمت اونس جهانی، نرخ ارز در داخل کاهشی بوده و به ازای هر دلار  حدود ۲۲۰ تومان ارزان‌تر شد  بنابراین برخلاف افزایش قیمت جهانی طلا با کاهش نرخ ارز و کاهش تقاضا، قیمت سکه و طلا در داخل روند نزولی داشت.
در خصوص شاخص کل از دید نمودار  در صورت از دست رفتن محدوده 1280 هزار واحد انتظار  یک اصلاح در کوتاه مدت  مخصوصا در نمادهای بزرگ را داریم در صورت اصلاح، بازار مدتی روند خنثی در پیش گرفته ومجدد توانایی این را دارد  بعد از اتمام اصلاح مجدد گارد صعودی به خود بگیرد.