هشتمین دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق

به سرمایه خود جهشی بزرگ بدهید و رشد واقعی خود را آغاز کنید!

در یک سال دانش و توان تحلیلی خود را با آموزش سرمایه گذاری و کسب و کار از صفر به صد برسانید و به یک سرمایه‌گذار حرفه ای تبدیل شوید.

لطفا اگر مصمم به شرکت در دوره هستید، فیلم بالا را کامل و دقیق ببینید.

شما می توانید همین حالا جلسه معارفه این دوره را ثبت نام کنید.

در حوزه های مختلف سرمایه گذاری بهترین سود ها را کسب کنید!

یکی از نیازهای مبرم فعالان بازار سرمایه و همچنین افرادی که به تازگی وارد بازار بورس شده اند این است که چگونه می توانند مهارت های سرمایه گذاری و تحلیل را طی یک دوره جامع آموزش بورس از صفر فرابگیرند.

این موضوع ما را برآن داشت که با همفکری تعدادی از اساتید نام آشنای حوزه تکنیکال و فاندامنتال دوره ی آموزشی طراحی گردد که افراد با شرکت درآن بتوانند ضمن کسب مهارت های سرمایه گذاری و تحلیل، و در کنار آن مدیریت فردی و روانشناسی، موفقیت خود در بازار بورس را تضمین نمایند.

آموزش ببینید، سرمایه گذاری کنید، سود کسب کنید!

همیشه دغدغه مشترک بسیاری از دانشپذیران دوره های آموزشی، وجود یک دوره جامع با حضور اساتید مطرح در زمینه ی تخصصی ایشان بوده است و همواره با درخواست های مکرر و گاها گلایه هایی در این زمینه مواجه می شدیم که چرا دوره ای جامع با حضور مدرسین شاخص طراحی و برگزار نمی گردد.

پس از رایزنی های متعدد با اساتید اهل فن، و برگزاری نشست های مکرر با کارشناسان آموزشی و همین طور تجربیات از دوره های پیشین آکادمی سرمایه گذاران موفق بر آن شدیم که هشتمین دوره جامع آکادمی سرمایه گذاران موفق به نحوی طراحی شود که نه تنها پاسخگوی نیارهای یک معامله گر حرفه ای در بازار بورس باشد بلکه در تمامی حوزه های سرمایه گذاری و همین طور کسب و کار توانایی فعالیت و سود سازی در دانشپذیران ایجاد شود.

 


آکادمی سرمایه گذاران موفق دقیقا چیست؟

آکادمی به نحوی طراحی شده است که همه علاقه مندان به سرمایه گذاری در هر سطحی از آشنایی با سرمایه گذاری می توانند با شرکت در آن، ضمن کسب مهارت های تحلیل تکنیکال، بنیادی، اقتصاد کلان و روانشناسی بازار و کسب وکار در یک تور جامع آموزشی، از تجربیات و دستاوردهای علمی و فنی اساتید نیز در این خصوص استفاده نمایند.

این دوره، صفر تا صد آموزش های لازم برای فعالیت در بازار را شامل می‌شود و به گونه ای است که افراد بتوانند با شرکت در این دوره به سادگی تحلیل های صحیح از سهام بورسی و موقعیت‌های مناسب تجاری داشته باشند و میزان بازده خود را بطور قابل توجهی افرایش دهند و همین طور با کاهش ریسک خود سرمایه گذاری موفقی در بازار داشته باشند.

اگر در دنیای سرمایه گذاری فعال هستید آیا می‌دانید زندگی شما چگونه باید باشد؟

هر روز از کارتان نهایت لذت را می‌برید چون برای خودتان کار می‌کنید و زمان و مکان کار خود را تعیین میکنید. نگران درآمد نیستید چون درآمدی بسیار عالی دارید و اطرافیان به ارزش شما پی‌برده‌اند. در ساعت‌هایی که کار نمی‌کنید و در مسافرت و تفریح هستید باز هم درآمد دارید. کسب و کار شخصی خود را دارید و یا سرمایه‌گذاری‌هایی دارید که برای شما سود عالی به ارمغان می‌آورند.

بسیاری از فعالان موفق در بازار سرمایه در این دوره شرکت کرده اند ...

سرمایه گذاران مطرح بسیاری در دوره «آکادمی سرمایه گذاران موفق» شرکت کرده‌اند و توانسته‌اند سرمایه  خود را در مدتی کوتاه چند برابر کنند. روش‌های منحصر به فرد این دوره را در هیچ دوره دیگری نخواهید یافت.

بخشی از سرفصل‌های دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق

آشنایی با حوزه های مختلف سرمایه گذاری

آموزش کامل بازارهای بورس، طلا، سکه، مسکن، ارز، آتی، ارزهای دیجیتال و ...

تحلیل بنیادی (مقدماتی تا پیشرفته)

آموزش مفاهیم صورت های مالی و تکنیک تجربه وتحلیل آن ها، آموزش اکسل و کاربردهای آن در تحلیل صورت های مالی، معرفی انواع روش‌ها و کاربردهای آن در ارزشگذاری سهام

کسب و کار

آموزش ایده پردازی و اجرای آن، راه اندازی کسب و کار، بازاریابی و فروش و سوددهی کسب و کار

تحلیل تکنیکال (مقدماتی تا پیشرفته)

شناخت مفاهیم تحلیل تکنیکال، آشنایی با انواع نمودار و آموزش روش‌های مختلف تحلیل تکنیکال (کلاسیک، الیوت، ایچی‌موکو، هارمونیک، پرایس اکشن و ...)

مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار

روش‌های مختلف مدیریت سرمایه بر اساس شخصیت هر معامله‌گر

اقتصاد کلان

شناخت ساز و کار اثر گذاری سیاست های اقتصادی بر متغیرهای کلان، سیکل‌های رونق و رکود، شناخت بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری یا کسب و کار

 

ولی صبر کنید، هنوز تمام نشده است. این موارد فقط بخشی از مطالب دوره بود!

مطالب بسیار بیشتری در انتظار شما هستند!

Catalog Acadmi
Catalog Acadmi
Catalog Acadmi

هشتمین دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق دوره ای یک ساله شد ...

پس از جلسات متعدد با اساتید اهل فن، و برگزاری نشست های مکرر با کارشناسان آموزشی و همین طور تجربیات از دوره های پیشین آکادمی سرمایه گذاران موفق و مصاحبه با دانشپذیران دوره های قبل بر آن شدیم که هشتمین دوره جامع آکادمی سرمایه گذاران موفق را به دوره ای یک ساله تبدیل نماییم و بخش های اجرای و کاربردی را در حوزه ی سرمایه گذاری و کسب و کار مطابق با شرایط اقتصادی کنونی به دوره اضافه نماییم

این دوره یک ساله در دو بخش کلی آموزش ، مشاوره و پشتیبانی دسته بندی شده است؛ بخش آموزشی در سه ترم حدودا 6 ماهه تنظیم شده و سرفصل های آن در جدول بالا تقدیم حضورتان شد؛ بخش مشاوره و پشتیبانی در 6 ماهه دوم این دوره آموزشی برگزار می شود که شامل دو جلسه در ماه است، که بحث پشتیبانی آموزشی، رفع اشکال، جلسات آزاد گفتگو و ... را در زمینه های سرمایه گذاری و کسب و کار به همراه دارد؛ پشتیبانان مجموعه آساسرمایه در حوزه سرمایه گذاری و هم در کسب و کار متخصص بوده و در این زمینه ها فعال اند.

دوره هشتم آکادمی سرمایه گذاران موفق هنوز تمام نشده

کلینیک سرمایه

کلینیک سرمایه خدمت جدید مجموعه آساسرمایه ست که به صورت تخصصی در حوزه روان شناسی بازار سرمایه به صورت جداگانه فعالیت می‌کند؛ اما شرکت کنندگان هشتمین دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق به صورت رایگان از این امکان استفاده می‌کنند.

Mental Trader First Page
Mental Trader Second Page (2)

لایو ترید

واچ لیست هفتگی


نرم افزارهای مورد استفاده در این دوره آموزشی

meta trader-logo

Meta Trader5 

در این محصول آموزشی شما کاملا با نحوه ی کارکرد با این نرم افزار محبوب آشنا میشوید، نحوه ی نصب نرم افزار، انتقال دیتا و همچنین استفاده از تمامی ابزار های کاربردی آن به صورت عملی و کاملا کاربردی در این دوره آموزش داده می شود.

advanced get

Advanced Get

نرم افزار ادونس گت (Advanced GET) از جمله نرم افزارهای شمارنده امواج می باشد که از مزایای زیادی برخوردار است. در این نرم افزار امواج به صورت اتوماتیک و با تشخیص خود نرم افزار با شماره های 1 تا 5 شماره گذاری می شوند ضمن اینکه پارامترهای ویژه ای چون PTI ،Elliott Triger، شماره گذاری های مختلف، JTI، خطوط گن، چنگال های اندروز و... این نرم افزار را از دیگر نرم افزارها متمایز می سازد.


پاسخ سوالات متداول درباره آکادمی سرمایه گذاران موفق

 • 1آیا دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق فقط بصورت حضوری برگزار می گردد؟
  • خیر، این دوره بصورت آنلاین نیز برگزار می گردد و افرادی که به دلایلی مانند مشغله کاری، رفت و آمد و... نمی توانند در این دوره حضور پیدا کنند، می توانند همزمان با زمان برگزاری کلاس را بصورت آنلاین مشاهده کنند. در کلاس های آنلاین امکان پرسش سوالات برای دانشپذیران و ارتباط با استاد فراهم می باشد.

 • 2اگر در زمان مقرر نتوانیم برای کلاس های آنلاین حضور داشته باشیم چه می شود؟
  • تمام جلسات دوره ضبط می شود و فیلم هر جلسه یک روز بعد از برگزاری برای دانلود در اختیار افراد قرار می گیرد. بنابراین اگر جلسه ای دانشجو قادر به شرکت در جلسه بصورت آنلاین نباشد نگرانی از این بابت وجود ندارد.

 • 3من قبلا در دوره های آموزشی شرکت کرده ام، آیا لازم است در این دوره شرکت کنم؟
  • پیشنهاد ما این است که در صورت تمایل، در این دوره شرکت کنید چون مطالب آموزشی جدیدی در این دوره به شما ارائه می گردد و به شما قول می‌دهیم از ده‌ها نکته جدیدی که به دوره اضافه شده‌است لذت ببرید. ضمن اینکه بسیاری از مباحث این دوره جدید می باشد و به تازگی به سرفصل های آموزشی ما اضافه شده است. مثلا مطالبی در رابطه با بازار طلا و ارز، بازار مسکن، تحلیل بنیادی، مدیریت سرمایه، سیستم معاملاتی ایچیموکو و ...

   دانشجویان دوره های تحلیل تکنیکال پیشین آساسرمایه برای شرکت در این دوره قبل از ثبت نام با کارشناسان مربوطه خود مشورت کنند.

 • 4کلوپ سرمایه گذاران موفق چیست و چه تفاوتی با دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق دارد؟
  • دوره یکساله کلوپ سرمایه گذاران موفق دوره‌ای بسیار حرفه‌ای‌تر و پیشرفته‌تر برای فعالان حرفه ای بازار سرمایه است که پیشنیازش گذراندن آکادمی است. فقط کسانی می‌توانند در دوره کلوپ شرکت کنند که تسلط کافی به تحلیل در بازار داشته باشند.

 • 5دوره در چندماه برگزار می شود؟
  • برنامه ریزی دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق طی 3 ترم در4 ماه می باشد. که دوره شامل یک بخش مقدمات(سطح یک)، ترم دوم شامل برخی مباحث تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و ترم سوم  شامل مباحث پیشرفته تکنیکال و سیستم های مکمل معاملاتی می باشد. ضمنا در پایان هر ترم دانشجویان با پشتیبان آموزشی خود جلسات حل تمرین و جمع بندی مباحث آن ترم را دارند.

 • 6تاریخ شروع و تاریخ اتمام دوره در چه زمانی می باشد؟
  • شروع دوره: 28 بهمن 97

   پایان دوره: خرداد 98

   روزهای یکشنبه و سه شنبه

 • 7آیا امکان پرداخت مبلغ دوره به صورت اقساطی وجود دارد؟
  • بله این امکان وجود دارد. برای اطلاع از شرایط پرداخت اقساط مبلغ دوره با شماره 22646375 داخلی 1 تماس بگیرید تا شرایط برای شما توضیح داده شود.

 • 8من به تازگی وارد بازار بورس شده ام، آیا این دوره برای من مناسب است؟
  • بله، این دوره جامع آموزشی کاملا برای افرادی که به تازگی وارد بازار سرمایه شده اند مناسب می باشد و این افراد می توانند از صفر تا صد مباحث را در این دوره آموزش ببیند.

 • 9آیا افرادی که در کلاس حضوری شرکت می کند می توانند جلساتی را آنلاین باشند یا بالعکس؟
  • خیر، افراد در هنگام ثبت نام باید حضوری یا آنلاین بودن دوره خود را تعیین نمایند. زیرا در ابتدای دوره برای دانشجویان آنلاین دسترسی اختصاصی تعریف می شود که قابل تغییر نیست.


با ثبت‌نام دوره یک‌ ساله آکادمی سرمایه گذاران موفق چه امکاناتی دریافت می‌کنید؟

dvd box

فیلم کامل جلسات

clock1

135ساعت آموزش

assist professor

 پشتیبانی آموزشی

calendar-icon

برنامه آموزشی

شما می توانید جلسه معارفه را با مبلغ 49 هزار تومان ثبت نام کنید

مدارک و گواهینامه‌های حضور در دوره:

به شرکت کنندگان دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق مدرک معتبر حضور در دوره از آساسرمایه و همچنین مدرک معتبر بین المللی QAL از انگلستان (به ازای هر نفر 89 هزار تومان) اعطا می شود.

دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق در یک نگاه:

مخاطبین دوره: تمامی علاقه مندان و افراد فعال در بازارهای مالی
جلسه معارفه: 26 تیر ماه 98

شروع دوره: 31 تیر ماه 98
مدت زمان دوره: یکساله
روزهای برگزاری: دو شنبه ها - چهارشنبه ها
ساعات برگزاری: 18 الی 21

هزینه دوره: 9,700,000 تومان

دوره به صورت حضوری و همزمان آنلاین نیز می باشد.

.برای اطلاع از تخفیفات و شرایط ثبت نام با کارشناسان مجموعه در تماس باشید

021-91006659

 

 

درصورتیکه امکان پرداخت یکجا برای شما وجود ندارد می توانید فقط با پیش پرداخت 10% ثبت نام خود را برای دوره تکمیل نمایید.

Professional Qal Certificate

به شرکت کنندگان دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق مدرک معتبر حضور در دوره از آساسرمایه و همچنین

 

مدرک معتبر بین المللی QAL از انگلستان (به ازای هر نفر 89 هزار تومان) اعطا می شود.

طراح و مدرس دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق کیست؟

profile_photo-190

دکتر شهاب موسوی

دانش آموخته رشته اقتصاد
معامله گر و تحلیلگر تکنیکال بازارهای سرمایه داخلی و بین المللی از سال 88
مدیرعامل شرکت آسا سرمایه ماندگار ایرانیان
مدیر آموزشگاه آسا سرمایه
مدرس سطوح مختلف تحلیل بازارهای مالی در آموزشگاه های معتبر، دانشگاه علوم اقتصادی، دانشگاه خوارزمی و روزنامه دنیای اقتصاد
کارشناس اقتصادی و سرمایه گذاری در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران(رادیو ایران، رادیو اقتصاد و رادیو گفتگو)
طراح کلوپ سرمایه گذاران موفق بازار بورس
طراح دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق
طراح دوره ۷ راز ثروتمندان خودساخته بورس

سایر مدرسین دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق

profile_photo-190

مهندس مهدی سوری

مدیر توسعه بازار کارگزاری آینده نگر خوارزمی
مدیر سرمایه گذاری کارگزاری آینده نگر خوارزمی
تحلیلگر شرکت سرمایه گذاری آتی نگر سپهر ایرانیان
مدیر صندوق سرمایه گذاری مشترک و پرتفوگردان سبدهای اختصاصی حقیقی و حقوقی
مشاور سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در ارزیابی علمی و اقتصادی طرح‌های پایلوت 1384
مدرس دوره های تخصصی آموزشی آساسرمایه
مدرس و مدیرسرمایه گذاری باشگاه ثروتمندان کوچک
تحلیلگر و مدرس بازارسرمایه
مبدع سیستم خودکنترلی و خودیادگیرنده فازی جهت معاملات بهینه سهام در شرایط عدم اطمینان

profile_photo-190 (1)

مهندس سعید روندی

کارشناس مهندسی تکنولوژی

عضو هیئت علمی مجموعه آساسرمایه

مدرس دوره های آموزشی فیبوناچی قیمتی، الگوهای هارمونیک و آنالیز زمانی در مجموعه آساسرمایه و آموزین

مدرس و تحلیگر تکنیکال بازار سرمایه

profile_photo-190-3

مهندس جلال ثنایی

تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی
مربی و پشتیبان 6دوره کلوپ سرمایه گذاران موفق
مدرس دوره های تحلیل تکنیکال کلاسیک وپیشرفته
مدرس دوره های اشنایی با اندیکاتورهای کاربردی
مشاور مالی و سرمایه گذاری
دارای گواهینمامه تحلیلگری ومعامله گری تا سطح پیشرفته از سازمان فنی وحرفه ای

گزارش تصویری آکادمی سرمایه گذاران موفق

نظر تصویری برخی از شرکت‌کنندگان دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق

محسن سار خوانی - بازارهای مالی ماشین پول ساز هستند ولی گاو صندوق نیستند

سروش کاویانی شرکت کننده دوره آکادمی - سرفصل های آموزشی به صورت کامل و یکپارچه ارائه شده و همه چیز کاملا کاربردی بوده

افزایش 80 درصدی بازدهی در معاملات - نظر آقای موسی زاده در رابطه با دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق

برای دانلود فایل مقاله نگاهی به ارزهای دیجیتال فرم زیر را تکمیل نمایید

امیدواریم که مطالعه این مقاله برای شما مفید باشد
دانلود فایل مقاله
close-link

دوره آموزشی صوتی ثروتمندان خود  ساخته در بورس - جلسه اول

!برای دریافت فایل ایمیل خود را وارد کنید
! فورا فایل را برایم ارسال کن
close-link
DON’T MISS OUT!
Subscribe To Newsletter
Be the first to get latest updates and exclusive content straight to your email inbox.
Stay Updated
Give it a try, you can unsubscribe anytime.
close-link
 فایل را فورا برایم ایمیل کن 
close-link

دانلود رایگان ویدئو آموزشی

همه چیز درباره آتی سبد سهام
! فایل را فورا برایم ارسال کن
بستن صفحه
 دانلود رایگان ویدئو 15 دقیقه 

استراتژی سرمایه گذاری در 
در دوران رکود

دانلود فایل
close-link
دانلود مجموعه ویدئوهای آموزشی
ارزهای دیجیتال
فورا فایل را به ایمیلم ارسال کن
close-link

مجله پلاس

آموزش، تحلیل، مصاحبه، اخبار
عضویت
close-link

دانلود فایل صوتی دکتر شهاب موسوی

رشد بورس تا کجا ادامه دارد؟
راه کار برای سرمایه گذاران بورس
فورا فایل را برایم ارسال کن
close-link

دریافت رایگان کتاب الکترونیکی
ﯾﮏ ﻧﮑﺘﻪ ﺳﺎده ﺑﺮاى ﺑﺎزدﻫﻰ ﻓﻮق اﻟﻌﺎده

فایل را برایم ارسال کن
close-link
دریافت رایگان کتاب الکترونیکی

چرا معامله گر موفقی نیستم

!فایل را برایم ارسال کن
close-link
دریافت فایل ویدئویی 

ورود به بورس

دکترشهاب موسوی توضیح می دهد
فورا فایل برایم ارسال کن
close-link